Rozstrzygnięcie konkursu pt. ,,Najpiękniejszy stroik lub ozdoba bożonarodzeniowa".

Utworzono: 22-12-2021

Dnia 17.12.2021r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. Najpiękniejszy stroik lub ozdoba bożonarodzeniowa. Celem konkursu było pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia, nawiązanie bliższych relacji rodzinnych, doskonalenie umiejętności twórczych, wdrażanie do dbałości o estetykę pracy. Konkurs skierowany był do wszystkich przedszkolaków z Przedszkola w Nowej Wsi Lęborskiej i ich rodzin. Prace zostały ocenione w zakresie: zgodności z tematem, walorów estetycznych, pomysłowości i oryginalności formy - technika i format wykonania prac jest dowolny (stojące, wiszące, z makaronu, szyszek, piórek, orzechów, żołędzi, kasztanów, kory, koralików, cekinów, sznurka, filcu, suszonych owoców, masy papierowej itp.), estetyki wykonania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Zgłoszono 43 prace konkursowe.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce:

Cezary Pilarski

Franciszek Kowalski

Maciek Cybulski

Pola Okrój

Martyna Wojciechowska

Ignacy Krauze

Prace pozostałych uczestników konkursu zostały wyróżnione.

Fundatorem nagród jest Rada Rodziców. Dziękujemy.

Pani dyrektor wręcza nagrody.